Wie zijn we?

Maxevent is onderdeel van de firma akopi bvba. En Akopi staat voor All Kinds Of Printed Items. We zijn dus een drukkerij in de erg ruime zin van het woord. We drukken op zowat alles, van papier tot textiel en van spandoeken tot polsbandjes.

Ons team van Maxi-venten en -dames is gebeten door de event-microbe en we doen er dan ook alles aan om ons aanbod af te stemmen op de vragen en noden uit de sector. Niet alleen zijn we gek op events (wie niet?), we doen ons (grafische) werk ook enorm graag en we willen zo ons steentje bij dragen tot een professionelere sector met budgetvriendelijke oplossingen.


"Het is onze missie om onze kennis te delen met organisatoren door het aanbieden van gepersonaliseerd promotie- en eventmateriaal en op die manier bij te dragen tot het succes van het evenement."
korte geschiedenis
2001
Opgericht als Maxevent bvba op 17 september 2001
2004
verhuis van Meerhout naar Mol
2007
invoering van een nieuw logo (grunge-stijl)
verhuis naar een nieuw pand
2009
naamswijziginge van Maxevent bvba naar akopi bvba, 'Maxevent' bestaat voortaan als handelsnaam.
2010
investeringen in eigen machinepark, we gaan meer en meer zelf produceren
2012
nieuwe website gelanceerd
2013
start bouw nieuw industriepand
2014
invoering van nieuw logo
ingebruikname nieuw industriepand
2015
deelname aan openbedrijvendag, we ontvangen meer dan 1.000 bezoekers
2016
opstart eigen productie sublimatie-druk
Wim Houtmeyers
oprichter en algemene manager
wim.houtmeyers@maxevent.be
Michele Aerts
Joyce Habraken
textiel verantwoordelijke
joyce.habraken@maxevent.be
Wim Van Sweevelt
productie verantwoordelijke
wim.vansweevelt@maxevent.be
Sien Michiels
onthaal medewerkster
sien.michiels@maxevent.be
Stephanie Lommelen
onthaal medewerkster
stephanie.lommelen@maxevent.be
Shari Bruynseels
order verwerking
shari.bruynseels@maxevent.be
Leen Leeten
order verwerking
leentje.leeten@maxevent.be
Lotte Machiels
productie medewerkster
lotte.machiels@maxevent.be