Log in op je bestaande account of maak een nieuwe account aan.
Een overzichtje van al je adressen die je bij ons al ingegeven hebt. Je kan ze hier selecteren, bewerken of verwijderen.
Proficiat! U hebt succesvol een account aangemaakt op onze website!

U zal zo dadelijk een e-mail van ons ontvangen met een bevestiginscode. Gelieve de instructies in deze e-mail te volgen. Hierdoor kan ons systeem controleren of het opgegeven e-mail adres correct werd ingevuld, en dat u de eigenaar bent van dit e-mail adres.
Ondertussen vragen we je om onderstaande gegevens alvast in te vullen.
Uw persoonsgegevens worden door Maxevent verwerkt, voor klantenbeheer op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw bestelling en voor directmarketing (om u nieuwe producten of diensten aan te bieden) op basis van ons gerechtvaardigd belang om te ondernemen. Indien u niet wil dat wij uw gegevens verwerken met het oog op direct marketing, volstaat het ons dat mee te delen op info@Maxevent.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen. Als u het niet eens bent met de manier waarop wij uw gegevens verwerken, kan u zich wenden tot de Commissie voor de bescherming van de persoonlijke levenssfeer (Drukpersstraat 35 te 1000 Brussel). Ons beleid op het vlak van gegevensverwerking vindt u in ons privacy statement.

Maxevent is voor ons de ideale partner omdat ze echt meedenken over de verschillende mogelijkheden.

dame met bedrukte totebag staat in Kinepolis Gent een film uit te kiezen uit het aanbod
Maxevent is ondertussen een vaste waarde bij vele grote klanten (in de eventsector). Zo ook bij Kinepolis Group. Dieter Blarinckx, marketing support bij Kinepolis Group vertelt over de jarenlange samenwerking met Maxevent.

Grootste cinemaketen in België

Kinepolis is de grootste cinemaketen van België. Al zijn we niet alleen actief in België maar ook in Luxemburg, Nederland, Frankrijk, Spanje en sinds kort ook in Canada en Amerika. Ons doel is om een zo goed mogelijke cinema-experience te bieden aan onze klanten.

Iedereen kent ons natuurlijk als cinemaketen, van de films maar wij doen daarnaast ook heel wat events, zowel B2C als B2B. Het is met deze events dat we onze klanten in de watten willen leggen en hiervoor samenwerken met vaste partners zoals Maxevent.

Goodies voor events

Bij Kinepolis proberen we vooral de fan van de film volledig onder te dompelen in de sfeer van deze film. We willen hen specialer laten voelen dan de “normale” cinemaklant. Bijvoorbeeld voor onze Jurassic World marathon kozen we voor totebags met het logo van Jurassic Park en voor lanyards en een badge om het VIP gehalte bij de klant naar boven te halen.

Naast de vaste waardes zoals de lanyards en een badge gaan we soms nog een stapje verder en gaan we voor polsbandjes. Polsbandjes zetten we bijvoorbeeld in voor het openen van speciale zalen of een speciaal event zoals onze Halloween Night.

Betrouwbare partner

Maxevent is voor ons echt de ideale partner omdat zij meedenken over de leuke goodies die we kunnen gebruiken om onze klanten in de watten te leggen. Daarnaast geven ze ook erg goede feedback over het design dat we aanleveren om een zo optimaal mogelijk resultaat te bekomen. Een ander voordeel van werken met Maxevent is het feit dat zij onze goodies al sorteren per bioscoop. Dat bespaart ons natuurlijk heel veel werk.

Wanneer we eens iets totaal anders willen doen of helemaal out of the box willen denken, dan weet ik dat ik kan rekenen op Maxevent. Ik weet dat als ik een mailtje stuur dat ik binnen de 24 uur een eerste offerte binnen heb. Ze luisteren naar ons, nemen onze feedback ter harte en vanaf het moment dat er een final approval is weet ik dat ze klaar staan om in actie te schieten.

Ik zou Maxevent zeker aanraden als partner omdat ze van het initiële idee of de pitch tot het uiteindelijke event steeds voor ons klaar staan.

Ook op zoek naar promotiemateriaal voor je volgende event? Contacteer Maxevent voor meer informatie rond de verschillende mogelijkheden.

Nieuwsbrief
Wil je graag op de hoogte blijven van onze nieuwtjes?
Bekijk ons privacy policy.
Bedankt voor je inschrijving op onze nieuwsbrief.
Oeps. Daar ging iets mis. Probeer het opnieuw.

Onze laatste blogs

groepje mensen staan in geel t-shirts met opdruk met hun rug naar de camera
13/03/2026

Kleding bedrukken met je logo, wat kost dat?

Of je nu T-shirts of sweaters bestelt voor je crew of gepersonaliseerde goodiebags wil uitdelen op ...
Lees verder
een groep kinderen ligt in het gras op een jeugdkamp met de beentjes omhoog
05/03/2026

Klaar voor het kamp met deze kleurrijke items!

Je kamp is meer dan een week ravotten of sporten, het is een avontuur waaraan kinderen en ...
Lees verder
vrouw houdt een vlag op een festival vast terwijl ze naar het podium kijkt
26/02/2026

6 x merchandise die élke fan van je festival wil

Je festival is meer dan een weekendje muziek, het is een experience. En wat houdt die vibe het best...
Lees verder