Het groeit stilaan uit tot een traditie. Jaarlijks worden in heel wat ondernemingen en scholen de verwarmingen een graadje lager gedraaid. Gelukkig is het maar voor één dag: dikketruiendag. Hét moment om uit te pakken met nieuwe bedrukte sweaters, hoodies of fleeces.
12 februari 2019, de hoogdag voor de trui
Steeds meer bedrijven en scholen nemen deel aan dikketruiendag. Dit jaar trekken op 12 februari tienduizenden leerlingen en medewerkers hun favoriete trui aan. Zorg er dus voor dat je collega’s, partners, vrienden, kennissen, … voorzien zijn van een trui met jouw logo of boodschap. En daarbij kan Maxevent je helpen.
De favoriete trui voor dikketruiendag
Hoe zorg jij ervoor dat jouw trui gekozen wordt op dikketruiendag? Wij geven je enkele tips.
- Zorg voor een persoonlijke trui. Verwerk je logo op een herkenbare manier en geef misschien een boodschap voor je doelpubliek mee.
- Werk met kleuren die mensen overal op kunnen dragen. Zo hebben mensen geen reden om jouw dikke trui niet te dragen!
- En last but not least: kies mannentruien en vrouwentruien. Niet iedereen houdt van unisex-truien. Met een mooi getailleerde sweater voor dames en een stoerdere variant voor heren maak je vele teamgenoten trots en blij!
Te koud? Geen probleem!
Zitten er enkele koukleumen in je team die niet uitkijken naar dikketruiendag? Wij verwarmen hen op die iets koudere dag. Per bestelling van 10 bedrukte sweaters, hoodies of fleeces krijg je van ons een warm dekentje gratis erbij.
Bestel dus tot en met 12 februari en krijg per 10 truien een fleece dekentje cadeau. Supergezellig!
