Login

Log in op je bestaande account of maak een nieuwe account aan.
Gelukt! Bezig met inloggen, even geduld a.u.b.
Oeps. Daar ging iets mis. Probeer opnieuw.
Een overzichtje van al je adressen die je bij ons al ingegeven hebt. Je kan ze hier selecteren, bewerken of verwijderen.
Proficiat! U hebt succesvol een account aangemaakt op onze website!

U zal zo dadelijk een e-mail van ons ontvangen met een bevestiginscode. Gelieve de instructies in deze e-mail te volgen. Hierdoor kan ons systeem controleren of het opgegeven e-mail adres correct werd ingevuld, en dat u de eigenaar bent van dit e-mail adres.
Ondertussen vragen we je om onderstaande gegevens alvast in te vullen.

type klant:


voornaam:

achternaam:

straat + nr + bus:

extra adres-regel (gebouw, afdeling, ... ):
Niet verplicht

postcode:

gemeente:

land:

bedrijfsnaam:

telefoonnummer:

BTW - nummer:

Privacy statement:
Uw persoonsgegevens worden door Maxevent verwerkt, voor klantenbeheer op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw bestelling en voor directmarketing (om u nieuwe producten of diensten aan te bieden) op basis van ons gerechtvaardigd belang om te ondernemen. Indien u niet wil dat wij uw gegevens verwerken met het oog op direct marketing, volstaat het ons dat mee te delen op info@Maxevent.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen. Als u het niet eens bent met de manier waarop wij uw gegevens verwerken, kan u zich wenden tot de Commissie voor de bescherming van de persoonlijke levenssfeer (Drukpersstraat 35 te 1000 Brussel). Ons beleid op het vlak van gegevensverwerking vindt u in ons privacy statement.

Boost de spirit van je sportclub

Boost de spirit van je sportclub
Een sportclub is meer dan de wedstrijden alleen. Ledenwerving, administratieve en financiële aspecten, de organisatie van events …: dat hoort er ook allemaal bij. En daar kunnen gepersonaliseerd drukwerk, textiel, polsbandjes en gadgets bij helpen.

Wakker de teamspirit in je sportclub aan

Een positieve groepsgeest vergroot de betrokkenheid bij de sport en de club. Spelers en supporters weten dat ze op elkaar kunnen rekenen, voor welke uitdaging ze ook staan. Die samenhorigheid van je team kan je in de verf zetten met uniforme kledij: zo kom je als groep met plezier naar buiten.

Van shorts, t-shirts, topjes tot joggings, fluohesjes en meer, in alle kleuren, maten en modellen: alles kan bedrukt worden met de naam en het logo van jullie team. In het assortiment van Maxevent vind je ook kledij voor specifieke sporten zoals atletiek, basketbal, fietsen, tennis …

foto van sportieve zweetbandjes met opdruk foto van onze unieke polybands Foto van bedrukte startnummers voor een loopwedstrijd

Geld in het laatje

Sportfaciliteiten zijn duur en lidgelden zijn vaak onvoldoende om de kas van een sportclub te spijzen. Wellicht kan je rekenen op sponsors om jouw sportactiviteiten te ondersteunen of een sportevent te realiseren. Als tegenprestatie kan je sponsors in de kijker zetten op kledij, maar ook in drukwerk, op reclameborden of spandoeken.

Verkoopacties door leden brengen geven ook een financieel duwtje in de rug. Waarom zou je niet afwijken van de jaarlijkse wafel- of bloemenverkoop … en een originele actie organiseren? Verkoop een jaarkalender met actiefoto’s, gepersonaliseerde polszweetbandjes of petjes, bedrukte loophandschoenen bijvoorbeeld - maar misschien heb jij een ander, creatief idee?

Zet je sportevent in de kijker

Heb je een sportevent aan te kondigen? Dan heb je posters, flyers en ander drukwerk nodig. En misschien ook vlaggen of roll-up banners? Vergeet voor de praktische organisatie niet te denken aan rug- of borstnummers, bonnen, inkomtickets of polsbandjes (voor wie betaald heeft), passend bij jullie event en club.

Jouw sportclub wint met deze gepersonaliseerde items! Advies nodig? Maxevent heeft heel wat ervaring met sportverenigingen, we helpen graag

Nieuwsbrief
Wil je graag op de hoogte blijven van onze nieuwtjes?
Bekijk ons privacy policy.
Bedankt voor je inschrijving op onze nieuwsbrief.
Oeps. Daar ging iets mis. Probeer het opnieuw.

Onze laatste blogs

Een blijvende (in)druk voor jouw textiel
22/12/2025

Een blijvende (in)druk voor jouw textiel

Wil je een T-shirt, sokken of sporthanddoeken personaliseren, maar weet je niet goed ...
Lees verder
vrouw met een gebreide muts voor een apres-ski bar
08/12/2025

Hoe bedrukte mutsen je merk zichtbaar maken op elk winterevent (én 3 fouten om te vermijden)

Organiseer je deze winter een event? Wil je dat jouw logo spontaan opduikt in winterfoto’s, TikToks en ...
Lees verder
man in wit t-shirt met vuilzak op de rug
13/10/2025

Upgrade je event-items: van standaard naar sustainable

Vinyl polsbandjes die na één dag worden weggesmeten, spotgoedkope t-shirts die binnen ...
Lees verder
Klik op een regel om deze te verwijderen
Zet deze decoratie aan/uit voor alle textiel items
Pas deze decoratie aan
Verwijder deze decoratie
Klik op een variant om deze te verwijderen
Klik op een item om deze te verwijderen