Gepersonaliseerde goodies? 3,2,1…Actie!
Een onvergetelijk event organiseren met de leukste, gepersonaliseerde gadgets? Dan denkt Kinepolis aan Maxevent! Na eerdere succesvolle samenwerkingen gingen we met veel enthousiasme aan de slag voor de première van Patsers. De opdracht? Binnen vijf weken een leuke én betaalbare goodies samenstellen. Tijd voor actie!
Uniek en betaalbaar
Zo kwamen we al snel uit bij bedrukte petten, lanyards en sokken in Patsers-thema. Deze populaire aandenkens zijn niet alleen praktisch, maar exclusief: de eerste fans namen ze dankbaar in ontvangst bij Kinepolis! Dankzij hun premium uitstraling én betaalbaarheid waren ze de perfecte keuze.
Van prototype naar eindproduct
Met de aangeleverde logo’s en visuals maakten we een gevectoriseerd ontwerp, zodat het design naadloos op de gadgets aangebracht kon worden. Bij de sokken werd het logo zelfs ingeweven. We stuurden Kinepolis daarvan mock-ups en fysieke samples op ter controle. Zij waren meteen heel enthousiast zodat de gadgets meteen in productie konden gaan.
Logistieke uitdaging? Geen probleem!
Meerdere eventlocaties? Dan denken wij mee over een slimme verdeling. We verpakten de goodies per cinemacomplex, voorzien van duidelijke labels, zodat alles zorgeloos op de juiste locatie terechtkwam.
Wil jij ook volledig gepersonaliseerde gadgets voor jouw event en een stressvrije begeleiding daar naartoe? Maxevent denkt graag met je mee.



