Log in op je bestaande account of maak een nieuwe account aan.
Een overzichtje van al je adressen die je bij ons al ingegeven hebt. Je kan ze hier selecteren, bewerken of verwijderen.
Log in op je bestaande account of maak een nieuwe account aan.
Proficiat! U hebt succesvol een account aangemaakt op onze website!

U zal zo dadelijk een e-mail van ons ontvangen met een bevestiginscode. Gelieve de instructies in deze e-mail te volgen. Hierdoor kan ons systeem controleren of het opgegeven e-mail adres correct werd ingevuld, en dat u de eigenaar bent van dit e-mail adres.
Ondertussen vragen we je om onderstaande gegevens alvast in te vullen.
Uw persoonsgegevens worden door Maxevent verwerkt, voor klantenbeheer op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw bestelling en voor directmarketing (om u nieuwe producten of diensten aan te bieden) op basis van ons gerechtvaardigd belang om te ondernemen. Indien u niet wil dat wij uw gegevens verwerken met het oog op direct marketing, volstaat het ons dat mee te delen op info@Maxevent.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen. Als u het niet eens bent met de manier waarop wij uw gegevens verwerken, kan u zich wenden tot de Commissie voor de bescherming van de persoonlijke levenssfeer (Drukpersstraat 35 te 1000 Brussel). Ons beleid op het vlak van gegevensverwerking vindt u in ons privacy statement.

Land of Love & Maxevent: Een Sterke Samenwerking voor Elk Festival

ingang van het festival Land of Love, met mooi versierde tent, bedrukte vlaggen, bordjes en spandoeken aan de inkom.
Al vanaf de eerste editie werkt de festivalorganisator van Land of Love in Torhout samen met Maxevent. Ondertussen is dit event uitgegroeid van een lokale fuif tot een groot tweedaags festival met 9.000 bezoekers en een camping.

Van Lokale Fuif tot Groot Festival: De Groei van Land of Love

Frederik Desmet, organisator:
“Land of Love is een festival dat nu aan zijn zesde editie toe is, met intussen 9.000 bezoekers. We gaan eigenlijk over alle genres heen, van EDM tot rock tot hardstyle. Dus iedereen vindt er zijn goesting wel in terug.

De flexibele service is top: last minute, da’s geen probleem

Polsbandjes vind je natuurlijk tegenwoordig op iedere fuif. Het is wel belangrijk dat qua design alles mogelijk is, dat de kwaliteit goed is, dat ze goed aan te doen zijn bij de inkomcontrole en zo. En dat vinden wij wel terug.

Polsbandjes, Drukwerk en Meer: Alles in Huis bij Maxevent

We zijn eigenlijk snel bij Maxevent gekomen omdat het op de website wel duidelijk was dat je eigenlijk alles kon krijgen in relatief korte tijd. En Maxevent speelt ook heel kort op de bal. Als er bepaalde veranderingen snel moesten gebeuren, gebeurt dat heel snel door Maxevent en dat is wel praktisch.

Wij werken nu met papieren bonnetjes, omdat we eigenlijk zelf nog niet helemaal overtuigd zijn van een ander systeem. Wij doen zelf ook festivals en zien hier en daar toch wat problemen ermee. En we willen gewoon zeker zijn dat het werkt en onze bezoeker ligt er ook niet echt wakker van.”

Wim Houtmeyers, zaakvoerder Maxevent:
“De zomer is trouwens een heel drukke periode met festivals. Er zijn meerdere festivals elk weekend waar Maxevent levert. En het leuke is ook: elk jaar worden het er wel een beetje meer, dus dat is wel heel mooi om te zien evolueren.

Land of Love is een leuk voorbeeld, we kennen die organisatie al van toen die nog een fuif organiseerde. In 2017 zijn die begonnen met Land of Love, het festival. En we zijn er van in het begin bij, dus die samenwerking bestaat al heel lang. Het is leuk dat we die ook hebben zien groeien.

Voor Land of Love hebben wij bijvoorbeeld natuurlijk de polsbandjes geleverd, maar ook de spandoeken en de vlaggen, de affiches, de flyers, de drankbonnen, de jetons, heel veel zaken.

Er kan bij de organisatie altijd iets gebeuren, zodat je last minute toch nog iets nodig hebt, zoals polsbandjes bijvoorbeeld. Zelfs stoffen polsbandjes kunnen we bij Maxevent nog altijd binnen de week leveren.

Waarom Land of Love Al Jaren Voor Maxevent Kiest

Frederik:
“We kunnen eigenlijk al jaren rekenen op Maxevent om alles op tijd te leveren en ook flexibel te zijn als het gaat om laattijdige aanpassingen. Ja, we zijn heel tevreden van Maxevent, omdat ze eigenlijk al zeven jaar doen wat we vragen. We kunnen er eigenlijk niks op aanmerken.”

Maxevent als one-stop-shop voor jouw event? Neem gerust contact op, ook voor last-minute-bestellingen.

Nieuwsbrief
Wil je graag op de hoogte blijven van onze nieuwtjes?
Bekijk ons privacy policy.
Bedankt voor je inschrijving op onze nieuwsbrief.
Oeps. Daar ging iets mis. Probeer het opnieuw.

Onze laatste blogs

vrouw houdt een vlag op een festival vast terwijl ze naar het podium kijkt
26/02/2026

6 x merchandise die élke fan van je festival wil

Je festival is meer dan een weekendje muziek, het is een experience. En wat houdt die vibe het best...
Lees verder
bar-crew met bedrukte t-shirts aan het werk tijdens een festival
18/02/2026

Dé tip als je last minute T-shirts bestelt voor je team

Je event komt dichterbij, de laatste details worden afgevinkt… en dan besef je: er zijn nog geen...
Lees verder
speelplein aangekleed met beachflags en klaar gezet voor buitenspeeldag
29/01/2026

5 coole gadgets waarmee je scoort op Buitenspeeldag

Organiseer je leuke activiteiten op de Buitenspeeldag? Maak jouw event net dat ...
Lees verder